НАЈДОБРИ Турбо T4 T4-2 T4-81 Масло за ладење Турбина Турбополнач Компресор А/Р. 80 Турбина домување A/R .81 Влезот T4 страната Штекер V-Бенд
Ново

НАЈДОБРИ Турбо T4 T4-2 T4-81 Масло за ладење Турбина Турбополнач Компресор А/Р. 80 Турбина домување A/R .81 Влезот T4 страната

DEN 11758.00
DEN 12921.12

Во форма достапна за нарачката

Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период. Ако пакетот е оштетени за време на транспортот, ве молиме да одбие да го потпише и да се пријави да го Couriers, нека couriers знак за оштетување,тогаш контактирајте со нас,Ние ќе се реши тоа во прв момент. Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.5 Ладење : Масло за ладење Имајќи : Journal имајќи Удар имајќи : 360° Actuator : Надворешни Влезот : T4 страната Штекер : V-Бенд Ладење Тип : масло за Ладење и масло за подмачкување Имајќи Тип : Влажно лебди имајќи Турбополнач Ладење : Масло за Ладење или масло за подмачкување само
Директна замена Дел : Turbos/ Superchargers
Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти
## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.ние ја прогласи пониска вредност за да се минимизира царина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Турбо T4 T4-2 T4-81 Масло за ладење Комп А/Р. 80 Турбина А/Р. 81 T4 страната V
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
T4-81 T4-2 Турбо Турбополнач трговија на Големо НОВИ
Апликацијата Возило:
За Возилото подесување на Универзалната 155-170kw 5 завртки
Спецификација Компресор:
компресор домување
Спецификација .:
Компресор тркала
Спецификација Турбина:
турбина домување
Спецификација Турбина .:
Турбина Тркала
прирабница:
Влезот
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач

Избор на купувачот