Мотоцикл Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За YAMAHA YZF R1 Р3 R6 R15 R25 FZ6 МТ-07 МТ 09
Ново

Мотоцикл Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За YAMAHA YZF R1 Р3 R6 R15 R25 FZ6 МТ-07 МТ

DEN 1026.00
DEN 1026.24

Во форма достапна за нарачката


8 боја Универзален Мотор Прилагодливи Агол Алуминиум Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата За Хонда, Јамаха Kawasaki ducati bmw ktm benelli Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia

Главните својства

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
PH-004-
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
490kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Is_customized:
Yes
посебни перформанси:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment:
За YAMAHA YZF R1 Р3 R6 R15 R25 FZ6 МТ-07 МТ 09

Избор на купувачот