НОВИОТ 1.6 М 10Led Розова Фламинго Железо Декорација String Светла Свадба Партија Божиќ Спалната соба Градина Украс на Вљубените Подароци Девојки
Ново

НОВИОТ 1.6 М 10Led Розова Фламинго Железо Декорација String Светла Свадба Партија Божиќ Спалната соба Градина Украс на Вљубените

DEN 576.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Пластични+Метал
Објектот Големина : String светлина должина : 160mm/10led
Фламинго Должина : 6.2 cm
Пакет Содржина : 1pcs/многу
Забелешка : Батеријата не е вклучена.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно!
Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата.
Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка.
2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 15-30 дена да се САД, Канада, Европа, Австралија.
Поради царинење и некои неконтролирано possiblity, пакетите ќе биде одложен, може да земајќи 30-50 работни дена.
3.Ако ви е потребна за вашиот пакет итно, ве молиме изберете EMS, DHL, или Fedex и да платат дополнителна такса.
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Големина:
160mm 10LED
Обликот Стил:
фламинго
Блескав Време:
батеријата работеше
Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Денот на планетата Земја,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Бренд Име:
GuHui
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ДС-028
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај

Избор на купувачот