За BLU Енергија x2 E050U LCD Екран на Допир Панел Digitizer Мобилен Телефон Делови За BLU Енергија x2 Екран LCD Дисплеј
Ново

За BLU Енергија x2 E050U LCD Екран на Допир Панел Digitizer Мобилен Телефон Делови За BLU Енергија x2 Екран LCD Дисплеј

DEN 1223.00
DEN 1528.80

Во форма достапна за нарачката

1.Почитувани руски Пријатели ве Молиме да ни Остават што се Име и презиме, Поради руската Политика и лесно да се царинење . 2.Ние нудиме различни Екран(Touch Screen авион LCD,LCD+Екранот Дисплеј). Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви потреби; Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон резервни делови во Кинескиот пазар со сите наши клиенти. 3.Сите уреди ќе бидат тестирани пред превозот и 100% работи добро. Ако тоа не може да се користи откако ќе се примени и тестирани, ве Молиме да не грижете се и контактирајте со нас веднаш,ние ќе ви даде задоволни решение. 4.Ве молиме не го прифати пратката ако тоа е оштетена па поради тоа не може да побара барање од express компанија. 5.Отворен спор пред средства за комуникација се откажат од по-продажба на услуги. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа .
Тип
Мобилен телефон lcd екрани(LCD дисплеј+екран на допир)
Број На Модел На
За BLU Енергија X2
Компатибилен Бренд
За BLU
Боја
Црна,бела,Златна
Големина
5 инчен
Цена
Фабрика Цена
Производи, Вклучувајќи
1 x
LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието За BLU Енергија x2
1 x
Алатки (8 во 1)
1 x
сандак .
1.Зачувам е прифатена само(Преку Visa, Master Card, Western Union, QIWI и wir e пренос преку банките). 2.Тоа обично трае 24 часа за исплата дојде до продавачот сметка.Банката може да одбие исплата во рок од 24 часа,па за бизнис безбедност,ние започнуваме да се организира цел по плаќање пристигнува целосно. 3.Некои земја царинската барање тарифа пред испраќањето на пакет на купувачот.Купувачот треба да се биде свесен за своето царинските " политиката како тарифни се платени од страна на купувачот. 1.Сите предмети се на залиха и се испратени до вас во рок од 3 дена по вашата исплата. 2.Ве молиме имајте предвид дека продукти купени на одмор се испратени следниот работен ден. 3.Ако не сте ја прими стоката во рок од 30 работни дена по плаќање за Кина пост или други, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката од нашиот агент и одговорите што ПОБРЗО. 4.Можете да изберете Кина пост, e Pack,EMS,DHL,UPS-от и сл база на вашите потреби. 5.Било какви други прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. 1.6 месеци. Купи со доверба! 2.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 3.Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. 1.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашата стока и услуга,ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди, а ние ќе ви ги даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. 2.Ако сте незадоволни со оваа купување,ве Молиме да ни даде шанса да се направи нештата десно пред да ја напушти негативни/неутрален коментар.Ве молиме слободно контактирајте со нас за вашите прашања. Ние ќе ви одговори навремено и направи нашата најголема поддршка ќе се додека не сте задоволни. 3.Можете да не контактирате во секое време за купување и прашања, ние ќе ми биде драго во вашата услуга.

Главните својства

боја:
Црна, Бела, Златна
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
За BLU Енергија x2 E050U
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
DCCompras
Резолуција На Екранот:
1280x720
боја:
црна,бела,златна
Големина На Екранот:
5 инчен
Со Мало Пакет:
Пена Кутија
Употреба:
Мобилен Телефон
LEADTIME:
1-3 дена
Пакет:
Yes
Функција:
LCD Дисплеј За BLU Енергија x2 E050U
функција 1:
Екран lcd Дисплеј За BLU Енергија x2 E050U
функцијата 2:
LCD Екран на Допир За BLU Енергија x2 E050U
Функција 3:
Екран на допир Панел LCD Дисплеј За BLU Енергија x2 E050U

Избор на купувачот