1.50 Индекс Поларизирана Прилагодено Рецепт Myopia очила за сонце, Леќа, Оптички Eyewear Шарени Леќа Возење Myopia очила за сонце 75mm
Ново

1.50 Индекс Поларизирана Прилагодено Рецепт Myopia очила за сонце, Леќа, Оптички Eyewear Шарени Леќа Возење Myopia очила за сонце

DEN 1152.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката


1.56 Aspheric поларизирана рецепт леќи
Внимание : ( леќа степен опсег : Сфера е од -0.00 ~ -8.00, не Цилиндар е од, ако силата на вашиот рецепт е надвор од опсегот,леќи фабрика има да се направи леќи специјално за вас, Ќе треба да ги плаќаат екстра $10.)
Ве молиме скенирање и испраќање на вашите рецепт на центарот за пораки или под цел, право на рецепт податоци вклучуваат Сфера, Цилиндар, Оска, PD и Прилог(ако го имате) и др., може да се однесува овој примерок.
Забелешка : не заборавајте да напишете симбол "+" или "-" SPH CYL Оска R (OD) -1.00 -0.50 060 L (OS) -2.00 -1.25 120 PD 64 - ИЛИ - Право 32 / Лево 32 mm На броеви исполнет во табелата се само зема како пример.

Главните својства

Леќи Во Боја:
Зелена, Сина, Црна, Црвена, Розева, Виолетова, Сребро, Браун
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Бренд Име:
Седум Шоу
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Обложување:
HMC
Пол:
Мажи

Избор на купувачот