FORUDESIGNS Солидна Жените Станови Платформа Чевли 3D Симпатична Животно Куче Шема Женски Висока Врвот Секојдневен Чевли на Autum Патики за Дами
Ново

FORUDESIGNS Солидна Жените Станови Платформа Чевли 3D Симпатична Животно Куче Шема Женски Висока Врвот Секојдневен Чевли на Autum

DEN 1320.00
DEN 2399.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0-0.5 cm;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.
За Да Ги Прилагодите 1. Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте со нас; 2.Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.Ние обезбедуваме капка shpping услуга ,исто така може да испрати слики да ви за препродава .
2.Ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU ,АУ ,велика БРИТАНИЈА и така натаму.
3.Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за нашата компанија и во вашиот парцела .
3.Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји.обично тоа треба да додадете некои пари ,pls контактирајте со нас .
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга ,но ако вашиот парцела
не пристигна во рамките на очекуваното време ,pls контактирајте со нас ,ние ќе hep да ги пратите тоа и у еден добар одговор .
За Плаќање
Како може да track my parcle ?
Можете да ги пратите вашите parcle на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net/en(Копирани на пребарувачот за да ја отворите
Што да правам кога купување заштита времето истекува ?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи .Па вашите пари нема да не оди на моја сметка.
За Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни counttries.таму може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
Ако не сте задоволни од услугата или кои било други проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,
и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Pls кликнете на неа за да добиете повеќе :


Главните својства

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Outsole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Станови Тип:
Станот Платформа
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Обвивка Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
BY
Повод:
Повик
Објектот:
секојдневен чевли на жените
Големина:
според нашите големина на табелата
боја:
Како се покаже слика
Функција:
платформа,дише,оптоварување,висина, зголемување на
Стил:
жените високо-топ чевли платформа
Шема:
жените 3d симпатична миленичиња куче, мачка срце облик на печатење жените патики
Пол:
жена/women/дами/женски/mujer/тинејџерски девојки

Избор на купувачот