2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Дожд Веѓа Shield Покрие Флексибилни Трим Заштита на ПВЦ За Хонда Спогодба ГРАЃАНСКИ CRV ЏЕЗ Одисеја ГРАД HR-V
Ново

2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Дожд Веѓа Shield Покрие Флексибилни Трим Заштита на ПВЦ За Хонда Спогодба ГРАЃАНСКИ CRV

DEN 388.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Дожд Веѓа Shield Покрие Флексибилни Трим Заштита на ПВЦ За Хонда Спогодба ГРАЃАНСКИ CRV ЏЕЗ Одисеја ГРАД HR-V
Објектот Спецификација
Бренд : TOMEFON Fitment : За Хонда Спогодба ГРАЃАНСКИ CRV ЏЕЗ Одисеја ГРАД HR-V (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ Пакет : 2 парчиња/Set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )

Главните својства

боја:
Од 2007 до 2011 CRV, 2012 до 2017 CRV, 2008 година до 2014 година Градот, до 2015 до 2017 Град, 2008 до 2013 ЏЕЗ, 2014 да 2017 ЏЕЗ, 2006 година до 2011 година ГРАЃАНСКИ, 2012 до 2016 година ГРАЃАНСКИ, 2014 да 2017 H RV, 2009 до 2014 година Одисеја, 2016 година да 2017 Одисеја
Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Хонда Спогодба ГРАЃАНСКИ CRV ЏЕЗ Одисеја ГРАД HR-V
Објектот Висина:
25cm
Објектот Дијаметар:
5inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.51kg
Модел Година:
За Хонда Спогодба ГРАЃАНСКИ CRV ЏЕЗ Одисеја ГРАД HR-V
Име На Модел:
13051
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Избор на купувачот