3D фудбал фудбал постелнина сет 3/4pc момче девојка bedspread кралот полна големина прекривки ватенка покрие близнак кралицата 500tc ткаени убавина постелнина
Ново

3D фудбал фудбал постелнина сет 3/4pc момче девојка bedspread кралот полна големина прекривки ватенка покрие близнак кралицата

DEN 3354.00
DEN 3900.00

Во форма достапна за нарачката

Ние не нудиме наплата или размена на оваа bedclothes свеж стил постелнина.Откако ќе го купи објектот,е-маил со Проверете постапка ќе се испрати до вашата цел-маил адреса.Исто така, можете да кликнете на "Касата или Плати Сега" копчето за да се заврши 3d постелнина објект на исходот.Бесплатен превозот не значи дека купувачот нема потреба да плаќате дополнително за царина.(според вашата одлука од "боја" избор погоре) Шема : 3d реактивен печатени постелнина. Добра вентилација, се чувствуваат мека. Не се впие во собата за премногу долго. Сепак, Ние ќе брод 3d прекривки покрие сет со фактура од $30-$40 секој.Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска агент за усогласување на увозни давачки, како тие може да се разликуваат според локацијата. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти. Тема Грофот : 500 TC.Сите форми на плаќање треба да се оди преку Esceow(Кредитна Картичка, исто така, е прифатливо) 2.Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате.Царина и давачки се клиентот одговорности. Царина и давачки : Царина и давачки се клиентот одговорности.Ако имате било какви прашања со производ, ве молиме контактирајте со нас. Утешителот сетови 4 парчиња, вклучувајќи : утешителот/додатен 1pc, прекривки покрие 1pc, перница случај 2 парчиња. Тип : Morden постелнина групи , жените постелнина , детска спална соба оркестарот , живописни coverlets, девојки bedclothes, 3d постелнина сетови, кул лето прекривки покрие сет, возрасни утешителот покрие поставува, сценско ватенка маска , 500 TC bedspreads, 3/4 парчиња beddings, cotoon кревет маска, кул момчиња прекривки маска, топло зима кревет постелнина, божиќ подарок beddings, постелнина за девојки, среќен велигден ден подарок. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се МЕШААТ со други текстилни предмети во вашата машина за миење. П : Спореди со традиционалните печатење, што предност не 3 D Реактивен Печатење имате? А : 1. Не содржи какви било штетни материи за луѓето, и исто така имаат бенефиции за заштита на животната средина.Ние ќе бидеме.Ве молиме бидете сигурни дека ќе треба Прекривки ги опфаќа поставува или Утешителот поставува пред да нарачате.Поради сопствени проблем, ние секогаш се пишуваат со ниска вредност.FEDEX ПРОЗОРЦИ DHL ТНТ ЕМС Кина, ВОЗДУХОТ ПОСТ и другите посебни превозот одлучиме превозот начин, сите имаат следење на број.Mashine,рака за перење и хемиско чистење на сите им е дозволено. Множества : Прекривки покрие поставува 3 компјутери, вклучувајќи : прекривки покрие 1pc, перница случај 2 парчиња.Бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики се должи на светлината и на екранот разлики.
Предмет : 3 D фудбал фудбал постелнина групи 3/4pc момче девојка bedspread кралот полна големина прекривки ватенка покрие близнак кралицата 500tc ткаени убавина постелнина Материјал : Памук/ Полиестер .Ако треба да се промени начинот на логистика, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да вашите барања.Имаме само 2 парчиња pillowcase во секоја поставува, но ако ви требаат повеќе, ве молиме слободно да контакт. Се враќа/размена мора да биде примен од страна на нас во рок од 15 дена од крајот на редот.Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи или услуги пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми.

Главните својства

Големина:
Full, King, Queen, Twin, Super King, Cal King, Single
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),2.2 m (7 стапки),1.5 m (5 метри)
Количина:
3 еез
Бренд Име:
SEIAOING
одделение:
квалитет
Материјал:
Полиестер / Памук
Тежина:
About 1.5~5KG
Стил:
Американски Стил
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
500TC
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
17/GDN
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Пополнување:
Полиестер
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Пакет:
PVC кеса
Возрасна Група:
Возрасните, Момчиња, Девојки, Деца, жени
прекривки покриваат три парчиња:
1*прекривки маска, 2*pillowcases
conforter постави четири парчиња:
1*бела утешителот, 1*duver маска, 2*pillowcases
Големина:
двокреветни, еднокреветни, кралицата, целосна, кралот, супер кралот , cal цар големина
Главната боја:
како на слика
превозот метод:
Кина, Воздухот Пост ЕМС DHL FEDEX ТНТ UPS-от
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба
Шема:
слободен стил луѓе сет постелнина
Тип:
Американски Стил

Избор на купувачот