Ретро железо pendant светлина градина ресторан дневна соба црно железо бело стакло абажур pendant светилки ЗА ZX170
Ново

Ретро железо pendant светлина градина ресторан дневна соба црно железо бело стакло абажур pendant светилки ЗА ZX170

DEN 6480.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : црна (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо + стакло
[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)
[Главната технологија] : топло виткање
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
Големина : 3/5/6 глави Дијаметар 62cm Висока 47cm Виси линија 30cm прилагодливи
купувачот се покаже

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
as1
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот