1PC ВНАТРЕШНИ РАБОТИ ВРАТА СЕ СПРАВИ ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 2000-2004 Р: 69205-AC010 L:69206-AC010
Ново

1PC ВНАТРЕШНИ РАБОТИ ВРАТА СЕ СПРАВИ ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 2000-2004 Р: 69205-AC010 L:69206-AC010

DEN 547.00
DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката

1 PC ВНАТРЕШНИ РАБОТИ ВРАТА СЕ СПРАВИ ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 2000-2004 Р : 69205-AC010 L : 69206-AC010

Главните својства

боја:
1PC ЛЕВО, 1PC ПРАВО, 2 ПАРЧИЊА ЛЕВО И ДЕСНО, 4PCS ЕДЕН СЕТ
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Осветленост Дел Број:
R
Другиот Дел Број:
R
Специјални Функции:
ВРАТАТА СЕ ОТВОРИ
Име На Модел:
ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 2000-2004
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
ABS+PP+МЕТАЛ
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
FGHGF
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
R
Објектот Тежина:
600g
Автомобил модел:
ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 2000-2004
Објектот Должина:
25cm
Модел Година:
ЗА ТОЈОТА АВАЛОН 2000-2004

Избор на купувачот