ТОПЛО-Компактен Храна кутија Нерѓосувачки Челик Два Слоја Warmbox Бенто Кутија Пикник Кутија снек Доза чај Доза Храна Контејнер за Складирање
Ново

ТОПЛО-Компактен Храна кутија Нерѓосувачки Челик Два Слоја Warmbox Бенто Кутија Пикник Кутија снек Доза чај Доза Храна Контејнер

DEN 485.00
DEN 485.28

Во форма достапна за нарачката

Бенто Ручек Кутија направени на BPA-free нерѓосувачки челик и PP; Еколошки!
Благодарение на погодно сметководствена се справи и компактен дизајн, тоа е совршен за да се носат насекаде : на работа, на училиште, партија и пикник
Лесен за употреба и здрави.
Нерѓосувачки челик, внатрешниот заптивка, вакуум капак и на пареа, воздух затворање ветување долгорочна конзервација и спречување на непосредна ладење на храна
Машина за миење садови и замрзнувачи безбедно, микробранова печка не е погодна.
Боја : Сина/ портокал
Големина : 20 x 15cm
Пакет Содржина : 1 x Hotbox Ручек Кутија
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.
Бенто Ручек Кутија направени на BPA-free нерѓосувачки челик и PP; Еколошки!
Благодарение на погодно сметководствена се справи и компактен дизајн, тоа е совршен за да се носат насекаде : на работа, на училиште, партија и пикник
Лесен за употреба и здрави.
Нерѓосувачки челик, внатрешниот заптивка, вакуум капак и на пареа, воздух затворање ветување долгорочна конзервација и спречување на непосредна ладење на храна
Машина за миење садови и замрзнувачи безбедно, микробранова печка не е погодна.

Главните својства

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Мраз
Бренд Име:
wivarra
Стил:
Корејската
Функција:
Еко-Пријателски
Производство:
Садови
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот