Biurlink 5pcs Универзален Автомобил Авто 3,5 мм Џек машки да машки помошен аудио адаптер кабел Црна, Црвена
Ново

Biurlink 5pcs Универзален Автомобил Авто 3,5 мм Џек машки да машки помошен аудио адаптер кабел Црна, Црвена

DEN 162.00
DEN 172.32

Во форма достапна за нарачката


5 x Универзални Автомобил 3,5 мм Џек машки да машки помошен аудио адаптер кабел Црна, Црвена
Боја : Црна , Црвена
Должина : 1 M
Приклучок : 3.5 mm џек машки
Пакетот вклучува :
5pcs помошен кабел (ве молиме изберете црвена или црна )

Главните својства

Боја Име:
5pcs црно, црвено 5pcs
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
универзална 3,5 мм кабелска
Име На Модел:
автомобил 3,5 мм џек
Напон:
12V
Објектот Големина:
100cm
Објектот Тежина:
0.23kg
Од Моќ:
6
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Biurlink
Интерфејс:
18 pin
Боја:
црна, црвена

Избор на купувачот