Популарната гигант гумени слајд за возрасни и деца
Ново

Популарната гигант гумени слајд за возрасни и деца

DEN 49248.00
DEN 51840.00

Во форма достапна за нарачката


Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Обезбедување на производство распоред фотографии за да се осигура дека вие знаете секој процес Нудејќи им професионална еден на еден обезбедувач и одговарање на E-mail во рок од три часа. Ние ќе се проверка на квалитетот на стоката пред пратката.
ПРОИЗВОД DESCRIPITON
Објектот
гумени slide
Материјал
Издржливи ПВЦ церада(пожар-retardant,водоотпорен,не-токсични,УВ и стареењето отпор)
Големина
може да се прилагоди
Логото
може да се прилагоди
Занаетите
Двојно крои насекаде,reforcing дизајн во секој заеднички и агол
Уметнички дела
Дигитално печатење и имитира за лого,карактер,темата
Соодветна возраст
3-16 години
Користење место
Изнајмување на деловни,семејни употреба,расадник училишта,градини,вили,паркови,игралишта,трговски центри и така натаму.
Локација услови
Релативно мазна,без остри предмети
Додатоци
CE/UL компресор,поправка kit(ПВЦ церада ленти во различни бои и лепак),земјата лист
Гаранција
3years
Време на полнење
3-5 минути ,зависи од големината
Пакување
Две меки ткива,тепих внатре и PVC кеса надвор
брод стр ing рок
Од страна на морето,од воздух,од express и така натаму
Рок на плаќање
Т/T 30% однапред,биланс по фотографии потврда,Western Union,L/C и така натаму

Главните својства

боја:
6x4x5m, 7x4x5m, 7x5x5m
Тип:
Игралиште За Деца
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
XZ-SB-DHB
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DINGYURUI
категорија:
Слајд/Комбинирани Slide
Возраст:
>3 Години
гумени slide:
гумени слајд за возрасни и деца
отворено забава:
Играчки

Избор на купувачот