Симпатична Гел Пенкала за Училиште Симпатична корејски Канцелариски Kawaii Училиште Материјали за Статистика Пенкала Papelaria 10sets 12pcs/set
Ново

Симпатична Гел Пенкала за Училиште Симпатична корејски Канцелариски Kawaii Училиште Материјали за Статистика Пенкала Papelaria

DEN 1806.00
DEN 1900.80

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
0.38 mm неутрален пенкало, Висока јачина материјал пенкало, анти падне, носат-отпорни, удобен зафат, добар помошник за статистика и проучување.
Со висок квалитет мастило и нерѓосувачки челик nib, мастило е дури и пишување е мазна
Со 0.38 mm целата игла совет точка, прецизност и комплексност е повеќе отколку што можете да си замислите, кој донесе вонредна писмена форма искуство за вас
Исклучителна пен носителот е многу лесен за употреба, и како капа содржат силика гел, тоа може да даде ефикасна заштита на пен nib
Пенкало школка во боја : транспарентна
Мастило боја : Црна, Сина (една кутија еден мастило боја)
Рефил боја : Црна (6pcs) и Сина(6pcs)(двете во една кутија)
Пенкало должина : 15cm
На рефил може да се замени, кога мастило снема.
Answer : ___________________________ Note : 1. Бидејќи различни монитори се прикаже различни ефекти, фотографиите можат да се разликуваат од реалните продукти!
2.Бидејќи производот е релативно мал, деца под 3-годишна возраст, ве молиме да се игра под грижа на родителите, така што бебето не да го проголта!
Пакет : 10sets(12pcs/set) Гел Пенкала

Главните својства

Мастило Боја:
Црна, Сина
Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
aihao
Материјал:
Пластични
Пишување Точка:
0.38 mm
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Број На Модел На:
89902
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No

Избор на купувачот