НОВИ Преносни ЗА Baofeng Радио Кожа Мека Торбичка Случај За Воки Токи радија BAOFENG УВ-5R УВ-5RA УВ-5RE Плус UV5R
Ново

НОВИ Преносни ЗА Baofeng Радио Кожа Мека Торбичка Случај За Воки Токи радија BAOFENG УВ-5R УВ-5RA УВ-5RE Плус UV5R

DEN 300.00

Во форма достапна за нарачката


Тоа е широко се користи од страна на луѓе кои работат во полициска станица, воена, болница, безбедност канцеларија, ресторан и многу други области. 1.На Вештачка Кожа Мека Случај е Посебно прилагодена за сите копчиња на притискање на располагање на BAOFENG UV5 R Плус UV5 RA Плус UV5 RE Плус UV5 RB UV5 RC UV5 RD & TYT ТИ-F8 RONSON УВ-8 R 2.Транспарентен ПВЦ за јасно да се гледа и го заштитува LCD екранот 3.9-дупки дизајн за зборување и слушање гласно Материјал : Вештачка кожа, транспарентен ПВЦ Боја : Црна Материјал : Вештачка Кожа Случај Димензија : 116x62x36(мм) Тежина : 68g
1 X Кожа Мека Случај(радио во слики не се вклучени) 1 X Рака

Главните својства

Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Фреквентен Опсег:
NO
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
NO
Разговор Опсег:
NO
Број На Модел На:
116x62x36(mm)
Димензии:
Кожа случај
Бренд Име:
oppxun
Is_Display:
No
Материјал:
Вештачка кожа, транспарентен ПВЦ

Избор на купувачот