Мултифункционален Анти-изгубени еластична јаже lanyard тактички воен фанови отворено кампување еластична пролет пиштол јаже lanyard keychain
Ново

Мултифункционален Анти-изгубени еластична јаже lanyard тактички воен фанови отворено кампување еластична пролет пиштол јаже lanyard

DEN 185.28

Во форма достапна за нарачката


Мултифункционален Анти-изгубени еластична јаже lanyard тактички воен фанови отворено кампување еластична пролет пиштол јаже lanyard keychain
Детали За Производот
Спецификации :
Netweight : 60g
Материјали : Најлон
Боја : Црна,Војска Зелена,Кафеава
Карактеристики :
Можете да ги поврзете на MOLLE webbing, шеф на бесење на клучеви или други мали додатоци,
На телефонска линија телескопски структура е донесен,
Т тој факултативна тензија и максимум кој се протега на повеќе од 1 m.
Пакет Се Вклучени :
1 x Анти-изгубени Еластична Јаже

Главните својства

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
YYEDC

Избор на купувачот