Мажите Кошули Долг Ракав CrewNeck Памук Каубој Bebop Видиме Простор Cowboy Рок маици Мажите Момче
Ново

Мажите Кошули Долг Ракав CrewNeck Памук Каубој Bebop Видиме Простор Cowboy Рок маици Мажите Момче

DEN 792.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
боја:
Бела,Црна,Сива,Црвена,сина
Должина:
Regular
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Должина На Ракав:
Долго Време/Full
Шаблон Тип:
Дигитални Директно Печатење
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Буквар Т Кошула:
адвокатско случајни кошули
Dropshipping:
Поддршка

Избор на купувачот