нови и оригинални Печати ја главата QY6-0069 глава за печатење за PIXMA mini260
Ново

нови и оригинални Печати ја главата QY6-0069 глава за печатење за PIXMA mini260

DEN 1425.00
DEN 1583.52

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
ви благодарам многу
Разликата помеѓу нашите производи и други
ПРОФЕСИОНАЛНИ НОВИ И ОРИГИНАЛНИ ТЕСТИРАНИ ВО СОВРШЕНА РАБОТНА СИТУАЦИЈА Опис 100% нови и оригинални Печати ја главата QY6-0069 глава за печатење за PIXMA mini260 Производ Галерија
Услови
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија за aliexpress стандард превозот или хонгконг Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS/ЕМС. 99% од нашите производи се ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. ВЕ МОЛИМЕ НЕ ГО ОТВОРИТЕ СПОР ПРЕД ДА НИ ИСПРАТИТЕ ПОРАКА, НИЕ ЌЕ ВИ ДАДЕ НАЈДОБРА УСЛУГА.
6. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Главните својства

Број На Модел На:
QY6-0069
Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Избор на купувачот