Нови Лето Виножито на Месечината Жените Т Кошула Смешно Диносаурус инвазија Т-маица Мека Памучна Кратко sleeve Бели Блузи S1492
Ново

Нови Лето Виножито на Месечината Жените Т Кошула Смешно Диносаурус инвазија Т-маица Мека Памучна Кратко sleeve Бели Блузи S1492

DEN 380.00
DEN 550.56

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте да направите Dropshipping!

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
S1492
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Бренд Име:
IALLYGOOD STUDIOS
Блузи Тип:
т кошули
Пол:
Жените
Година сезона:
Лето
Големина:
S M L XL XXL
Стил:
Моден

Избор на купувачот