За прв SX1280 LoRa 2.4 G ултра долги ултра ниска моќност development kit е три пати подобро од ZIGBEE е.
Ново

За прв SX1280 LoRa 2.4 G ултра долги ултра ниска моќност development kit е три пати подобро од ZIGBEE е.

DEN 13866.24

Во форма достапна за нарачката

Со читање и учење на овој документ, корисниците можат брзо да се разбере ПАКЕТИ и Развој одбор употреба.
Две Развојот на животната средина, изградба на
2.247 и Semtech SX1280 Чип податоци лист
површината 6 Скитници индекс Тест предмет скитници 9 KHz-150 KHz/1 KHz 150k Hz-30 MHz/10 KHz 30 MHz-1 GHz/100 KHz 1 GHz-7 GHz/1 MHz
површината Седум Одбор страна прима параметар (дел) Комуникација режим се Шири спектар фактор пропусен опсег Примање чувствителност Забелешки LORA SF=12 203 KHz -130d Bm грешка го оценувате
COT-MV1 Quick start водич за развој колекции
Предговор
Ве молиме прочитајте ги спецификација за производ внимателно пред употреба.

Главните својства

Вид:
Надворешни
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
.

Избор на купувачот