2 парчиња/Set HAUSNN LED Број Табличка Светла За Шкода Fabia Врвен Yeti 24SMD LED Бела Боја Нема Грешка Затоплување Бесплатен Превозот
Ново

2 парчиња/Set HAUSNN LED Број Табличка Светла За Шкода Fabia Врвен Yeti 24SMD LED Бела Боја Нема Грешка Затоплување Бесплатен

DEN 655.20

Во форма достапна за нарачката


1.24# висок квалитет SMD LED 2. Вграден-во Canbus контролер, Нема грешки или предупредувачко 3. Лесна инсталација, plug and play 4. 4 X посветла од акции светилка 5. Ниска потрошувачка на енергија
Се работи За "Шкода" (CANBUS) Fabia II 5 J facelift 2010/03~ Fabia II Combi 5 J facelift 2010/03~ Врвен 3 T B6/3 T5 Вагон 09-13 Yeti 5 L 09-15

Главните својства

Име На Модел:
LPL-030802
Бренд Име:
HAUSNN
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Напон:
12V
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Тежина:
0.095KG
Автомобил модел:
За шкода

Избор на купувачот