зимска јакна грб жените паркови маскирани shoded кратко од надворешниот носат дами и јакни женски parkas
Ново

зимска јакна грб жените паркови маскирани shoded кратко од надворешниот носат дами и јакни женски parkas

DEN 1469.00
DEN 2448.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дете НИ Големина:
4T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Материјал:
Долу,Полиестер
Стил:
Повик
Тежина:
0.8
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Маскирани
Одредување На Содржина:
80%
Пополнување:
Бела патка надолу
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas

Избор на купувачот