Бесплатна Испорака 5 Метри висок гумени пиво првенство реплика прилагодено дигитално печатење кренат првенство модел за промоција играчки
Ново

Бесплатна Испорака 5 Метри висок гумени пиво првенство реплика прилагодено дигитално печатење кренат првенство модел за промоција

DEN 36720.00

Во форма достапна за нарачката


100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата. ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Тип на објект
гумени пиво првенство реплика
Име на производ
Бесплатна Испорака 5 Метри висок гумени пиво првенство реплика прилагодено дигитално печатење кренат првенство модел за промоција играчки
Материјал Оксфорд ткаенина
Големина
5 M висок
цената вклучува
компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции, торбичката
погоден за
Партија, свадба, промоции и така натаму.
Превозот Совети
1.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.
Payment Terms
1.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.
2. Што може да се плати од страна на T/T
3,Western Union
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.Освен некои земји и APO или FPO адреси.
2.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.
3.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
5. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.
Се Враќа&Наплата
1.Продажба на мало и големо.
2.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.
3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.
4.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот.
За НАС
1. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако e-mail не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро.
3. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации
1.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.
2.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.

Главните својства

Бренд Име:
BingoQiMO
Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,12-15 Години,> 6 години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
BG-A0436
Тип:
Декорација
Име:
Бесплатна Испорака 5 Метри висок гумени пиво првенство реплика
Големина:
5M high
Материјал:
Oxford најлон платно
Рок на плаќање:
ТТ Wester Унија Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни
Употреба:
Декорација, партија, настан
Обичај:
Yes
Додатоци:
компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции, торбичката

Избор на купувачот