685768-001 за hp 250 450 685768-501 685768-001 лаптоп плоча квалитет на стоки Тестирано
Ново

685768-001 за hp 250 450 685768-501 685768-001 лаптоп плоча квалитет на стоки Тестирано

DEN 3648.00

Во форма достапна за нарачката


Шопинг Совети :
1. Проверете Нашите Превозот Време на Испорака Курс за вашиот референца.
2. Се споредат Нашите Вистински Слика со Оригиналниот објект.
3. Проверете Нашата ставка Опис внимателно.
Ние сме посветени на подобрување на Задоволството на Клиентите. Уживаат во Шопинг тука!
Важно Забелешки за Купувачите :
1, ве Молиме внимателно да се избере Кина пост, тоа не е толку стабилен, понекогаш треба долго време на пристигнување, дури и изгубени.
2,Ние не ќе ги преземат сите resposibility за сопствени грешки, ве молиме љубезно ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа, или со доплата.
3, Бразил клиенти ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот CNPJ и NCM број Обичај, ќе ја проверат за што поголем дел од времето.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по завршувањето на аукцијата. Ние прифаќаме Зачувам,ВУ,T/T и PP. Како aliexpress одбие PP, ако клиентите треба да изберете PP, контактирајте со нас слободно.
1, ве Молиме внимателно да се избере Кина пост, тоа не е толку стабилен, понекогаш треба долго време на пристигнување, дури и изгубени.
2,Ние не ќе ги преземат сите resposibility за сопствени грешки, ве молиме љубезно ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа, или со доплата.
3, Бразил клиенти ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот CNPJ и NCM број Обичај, ќе ја проверат за што поголем дел од времето.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
3 Дена Замена Гаранција
Во рок од 3 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
45days Квалитет Гаранција
Објектот е под наша 45days квалитет гаранција, ние ќе го поправи за вас, без било полнење во овој период.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.
Повратни информации е учтивост, а исто така и на Продавачот и Купувачот на осигурување на искрен и внимателен третман. Исто така, мојата одговорност како продавачот започнува кога објектот е продаден не завршува. Објавување на негативна повратна информација пред давајќи ни можност да го реши вашиот проблем ќе резултира во празнина на гаранција.

Главните својства

Чипсет Производител:
Intel
Хард Диск Интерфејс:
OC
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
Intel NM70
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Почетен Датум:
2004 година
FSB / ХТ:
OC
Пакет:
Yes
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Бренд Име:
OnePino
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Форма Фактор:
BTX
Меморија Тип:
DDR2
Број На Модел На:
685768-001
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Пристаништа:
VGA
Максимална Ram Капацитет:
8 GB

Избор на купувачот