Dazzing tanzanite студ обетки 5*7mm природни топаз ѕвезда обетки солидна 925 сребрен tanzanite earring мали камења обетки
Ново

Dazzing tanzanite студ обетки 5*7mm природни топаз ѕвезда обетки солидна 925 сребрен tanzanite earring мали камења обетки

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката


Dazzing tanzanite студ обетки 5*7mm природни топаз ѕвезда обетки солидна 925 сребрен tanzanite earring мали камења обетки
Гем : 100% Природни топаз Гем големина : За 5x7mm Материјал : Вистински 925 sterling silver (меѓународен стандарден Сребро) Галвански : Platinum Позлата
Пакет : Исклучителна кутија Испорака : во рок од 3 до 10 дена откако ќе се потврди плаќањето Прстен големина : Прилагодлив, клиентот може да го прилагодите како вашиот прст големина, генерално погодна за НАС size5 6 7 8 9. Исто така може да го направи фиксна големина, мора да ја пораката на вашиот точната големина на мене.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
BJ17060589
Главниот Камен:
топаз
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
L-0067
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Бренд Име:
LUKENI
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
Никој
Обликотшема:
Круг

Избор на купувачот