НОВИ 12V 80A АЛТЕРНАТОР 101211-9890 1012119890 CJU89 ЗА ХОНДА ДОГОВОР
Ново

НОВИ 12V 80A АЛТЕРНАТОР 101211-9890 1012119890 CJU89 ЗА ХОНДА ДОГОВОР

DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката

НОВИ 12 V 80 A АЛТЕРНАТОР 101211-9890 1012119890 CJU89 ЗА ХОНДА ДОГОВОР
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 80 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : НА PPLICATIONS ЗА ХОНДА ДОГОВОР
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Главните својства

Хонда Модел:
Спогодба
Објектот Висина:
20
Поставување на Возило:
моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
101211-9890
Другиот Дел Број:
1012119890
Бренд Име:
HNROCK
Спогодба-Година:
2000 година
Објектот Должина:
20
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
6kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Ширина:
20
Осветленост Дел Број:
1012119890
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
80

Избор на купувачот