2 ПАРЧИЊА/3-24Months/Пролет Лето Новородено Бебе Облека за Девојки Облека Одговараат на Пинк Симпатична Т-маица+Цвеќиња Панталони Бебе Облека Поставува BC1532
Ново

2 ПАРЧИЊА/3-24Months/Пролет Лето Новородено Бебе Облека за Девојки Облека Одговараат на Пинк Симпатична Т-маица+Цвеќиња Панталони

DEN 446.00
DEN 594.24

Во форма достапна за нарачката


ГОЛЕМИНА : 70(0-6 Months)
ГОЛЕМИНА : 80(7-12 Months)
ГОЛЕМИНА : 90(13-18 Months)
ГОЛЕМИНА : 95(19-24 Months)

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Број На Модел На:
BC1532
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Бренд Име:
babzapleume
Бебето:
бебе девојка облека
Новороденче:
новороденче облека
бебе облека:
Бебе Девојка
новороденото бебе девојка облека:
бебе облека
девојки облека:
бебе родено
бебе облека:
новороденче сет
бебе девојка се постави:
Бебе облека девојка
деца девојка облека:
новороденото девојче облека
Бебе Девојки:
бебе облека
бебе облека:
бебе девојка облека есен

Избор на купувачот