3 led ресторан лустерот модерна едноставна спалната соба дневна соба креативни студија декорација dragonfly лустерот LO7184
Ново

3 led ресторан лустерот модерна едноставна спалната соба дневна соба креативни студија декорација dragonfly лустерот LO7184

DEN 7680.00

Во форма достапна за нарачката


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
Да сите мои најмили клиенти
Опис :
(1) Големина : : D80 * H120cm
(2) Материјал : Acryl
(3) Боја : бела
(4) Светло buld : LED (Вклучени)
(5) Напон : 90 V-260 V ние ќе shipwith според вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,
Такси превозот време и може да биде различен
Answer : ___________________________ Note : може да се прилагоди долго страна sucker Default круг диск
Најмалку 5 знаци

Главните својства

Wattage:
warm light, white light
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Гаранција:
YY1
Материјал:
acryl
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Број На Модел На:
8795958
Осветлување Област:
15-30square метри
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
00
База Тип:
LED
Заврши:
00
Тело Материјал:
00

Избор на купувачот