Нови Пристигнување Црвена Роза Тебе Термичка Изолација Ткаенина, Завеси За Дневна Соба Модерна Tulle За Спалната Соба Windows Панели M185-30
Ново

Нови Пристигнување Црвена Роза Тебе Термичка Изолација Ткаенина, Завеси За Дневна Соба Модерна Tulle За Спалната Соба Windows

DEN 203.00
DEN 297.60

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[35432] ИЗВЕСТУВАЊЕ
Пакет се вклучени :
1 парче x voile
Совети :
2. На tulle Може да Се Мијат Со Рацете Нежно , не Може да Се Мијат Со Машина !!!
3. W= Ширина, H= Висина
4. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback.
5. Ве молиме овозможи 5-10cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење.
6. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од боја прикажано на фотографијата.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако изберете стил ④ "Само Материјал" што значи дека само ќе се добие Материјал ,треба да се шие тоа во вашата сопствена земја .
• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние прифаќаме Нарачана.
[xlmodel]-[custom]-[35432] Совети
1. Завеса Ширина
Ние препорачуваме да изберете завеса ширина 2 пати пошироки од ширината на северниот пол или песната за да се создаде набори. На пример, ifthe пол ortrack е 40 инчи, а потоа одберете завеса ширина од 80 инчи.
Ако имате пол, ве молиме да се измери растојанието помеѓу finials ( со исклучок на thefinials ). Види слика на лево.
Ако имате некоја песна, мерење на вкупната должина на патеката. Види слика на лево.

2. Curta во L ength
Различни завеса видови имаат различни мерни методи.
• Вдовица Завеси Width =2 x (Двапати на северниот пол или Песна Ширина)
• Ако вашиот прозорец завеса ширина е повеќе од 3 метри , Ние предлагаме Две Парчиња за целата завеса .
• Вдовица Lenght = B/C/D (До Вас )
3.Место на ред & Плати
Ако сакате да ја смените должина, ве молиме оставете порака, било колку Помалку од 270cm .
ние, исто така, обезбедува која Било големина прилагодено завеси.
Како Да Се Користи 4-Prong Кука :
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[custom]-[35432
ПЛАЌАЊЕ
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер, и така натаму.
SHIPPMENT
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : cn900900042 (ЕЈМИ)
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]

Главните својства

Големина:
1pcs W100CM X H260CM, 1pcs W150CM X H260CM, 1pcs W200CM X H260CM, 1pcs W250CM X H260CM, 1pcs W300CM X H260CM, 1pcs W350CM X H260CM, 1pcs W400CM X H260CM, 1pcs W500CM X H260CM, 1pcs W100CM X H160CM, 1pcs W100CM X H200CM
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Само Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Претходно Биле Вклучени
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
M185
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
AiFish
Шема:
Печатени
Материјал:
mesh ткаенини
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип На Објект:
Завеси
Известување:
Tulle и Платно ние се продаваат одделно .

Избор на купувачот