Shineland Автентични 925 Sterling Silver Блескави Сина ААА Циркон Круг Врежан Шупливи Ѓердани & Приврзоци Накит за Жените Подарок
Ново

Shineland Автентични 925 Sterling Silver Блескави Сина ААА Циркон Круг Врежан Шупливи Ѓердани & Приврзоци Накит за Жените Подарок

DEN 869.00
DEN 1241.76

Во форма достапна за нарачката


Shineland Автентични 925 Sterling Silver Блескави Сина ААА Циркон Круг Врежан Шупливи Ѓердани & Приврзоци Накит за Жените Подарок
КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, ѓердани Материјал : еколошки сребро позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Овој Накит во Согласност Со европските Еколошки стандарди
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот
Бесплатен Превозот политика
>$7,Слободен Воздух Пост Mail/Epacket
>$200,Слободни DHL/ФЕДЕКС/UPS/Aramex
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ви благодарам многу!

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
shineland
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
5-8Y1748-18000
Pendant Големина:
1cm/1.8 cm
is_customized:
Yes
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
is_customized:
Yes
Синџир должина:
41cm+3.5 см
Тежина:
5.5 g
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината/подарок
925 фунта сребрен ѓердан:
Моден уникатен Collares
Тренди Романтична Бохемија:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
љубов Колиер Жените Bijoux:
колиер femme
Подароци Кутија За Пакување:
Кубен Циркони
Исклучителна врежан penants:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените

Избор на купувачот