Машини за Метал Сандерс 350W Вертикална Бакарна Жица Полирање Машина Нож Мелење Машина
Ново

Машини за Метал Сандерс 350W Вертикална Бакарна Жица Полирање Машина Нож Мелење Машина

DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката


За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб. На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб

Главните својства

Тежина:
6kg
Номинална Напон:
220v/110v
DIY Материјали:
Дрво
Песок Подлога Големина:
25x762mm
Бренд Име:
YunlinLi
Номинална Влезна Моќност:
350W
Фреквенција:
50Hz/60Hz
Број На Модел На:
762

Избор на купувачот