индустриски ретро антички злато метална жица ѕвезда ѕид светилка за workroom кревет во спалната соба коридор ѕид светлина luminaire дома осветлување
Ново

индустриски ретро антички злато метална жица ѕвезда ѕид светилка за workroom кревет во спалната соба коридор ѕид светлина luminaire

DEN 1775.04

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации
индустриски ретро антички злато метална жица ѕвезда ѕид светилка за workroom кревет во спалната соба коридор ѕид светлина luminaire дома осветлување
Информации за производот Технички Детали Боја антички црна Стил АНТИЧКИ Заврши антички црн Материјал метал
Извор На Енергија
МАКС 1*60 W
Напон 110-240v
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[44552]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Мерки на претпазливост
Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне : )
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме!

Главните својства

Абажур Боја:
Црна
Бренд Име:
HOLLKI
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Железо
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Насликани
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 Години
Број На Модел На:
YZ-33
Карактеристики:
индустриски Fashional
Напон:
220V
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите

Избор на купувачот