Нерѓосувачки Челик Дијафрагмата Вентил Со Тефлон Дијафрагмата 502 Gule Издавање Вентил
Ново

Нерѓосувачки Челик Дијафрагмата Вентил Со Тефлон Дијафрагмата 502 Gule Издавање Вентил

DEN 4609.00
DEN 5121.60

Во форма достапна за нарачката


Нерѓосувачки Челик Дијафрагмата Вентил Со Тефлон Дијафрагмата 502 Gule Издавање Вентил

Главните својства

Напон:
for 6mm trachea, for 4mm trachea
Притисок:
Среден Притисок
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Структура:
Игла
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
лепак
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пумпа за тело:
Нерѓосувачки Челик
Дијафрагмата:
Тефлон

Избор на купувачот