Европа и Америка Мажите кожени јакни Висок квалитет Комбинација Секојдневен СТП кожени јакни палта chaqueta cuero hombre Црна Каки
Ново

Европа и Америка Мажите кожени јакни Висок квалитет Комбинација Секојдневен СТП кожени јакни палта chaqueta cuero hombre Црна

DEN 1909.00
DEN 2448.00

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница
www.aliexpress.com/store/1232425
производителот и трговецот, која се фокусира на модата со добар квалитет, конкурентна цена и вид услуга.
За Материјал :
Ве молиме имајте во предвид : Материјал без професионална идентификација. Некои производи можеби се намали на етикети и без ознаки. Ако ви се грижат за тоа,
ве молиме ги споделите со нас.
За Боја :
Ние се стави на вистински фотографии од нашата продавница, Бидејќи компјутерскиот екран имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екранот,
ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста како на фотографиите можете да го видите.
За Големина На :
Азија Големина обично е 1-2 големина помала од Европа/НИ големина, па кога да нарачате, ве молиме изберете големина големи,ако не сте сигурни, нека се знае вашата висина и тежина, за да ви помогне референца.
Ве молиме имајте во предвид големини се мерат со рака. 1-2.5 cm различни е дозволено
Сите мерења се во сантиметар (cm) освен ако не е поинаку наведено.
Пред почетокот, прочитајте ги упатствата подолу и потоа споредете ги вашите мерења на графикони погоре.
За најдобро одговара, да носат малку или без облека додека мерење, како и употреба на ткаенина лента мерка.
Име на производ : Европа и Америка Мажите кожени јакни Висок квалитет Комбинација Секојдневен СТП кожени јакни палта chaqueta cuero hombre Црна Каки
1 CM=0.39 инчен ГОЛЕМИНА Рамо Градите Должина на Ракав Азија CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 45.3 17.7 106 40.6 66 25.7 61.5 24 L 46.5 18.1 110 42.1 68 26.4 63 24.6 XL 47.7 18.5 114 43.6 70 27.1 64.5 25.2 XXL 48.9 18.9 118 45.1 72 27.8 66 25.8

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
FD93002
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
PU
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Руно
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Обвивка Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
DQIYU
боја:
Каки,Црна,Жолта,Кафе
Големина:
M,L,XL,XXL
Сезоната:
Есен,Зима
Тип На Објект:
СТП кожени јакни
Име на производ:
Мажите кожени јакни и палта
Висок квалитет:
Вода-изми СТП кожени јакни
Нова Мода:
jaqueta де couro masculina
Бесплатен превозот :
chaqueta cuero hombre
Функција:
Дише и удобно

Избор на купувачот