Сите Во 1 Комбо USB 2.0 Хаб 3 Порти Картичка Читач за SD MMC М2 MS Pro Duo Црна
Ново

Сите Во 1 Комбо USB 2.0 Хаб 3 Порти Картичка Читач за SD MMC М2 MS Pro Duo Црна

DEN 217.44

Во форма достапна за нарачката


USB 2.0 читач на картички со 3 USB порти центар комбо. Совршен за Micro SD/MMC/М2/MS/Pro Duo-картичка. Одличен додаток за современи дигитални уреди. Носи многу погодности. USB 2.0 читач на картички со 3 USB порти центар комбо.
Совршен за Micro SD/MMC/М2/MS/Pro Duo-картичка.
Одличен додаток за современи дигитални уреди.
Носи многу погодности.
Боја : црна
Големина : 75 x 75 x 31 mm
Port : 3 USB порти
Микро SD картичка
SD/MCC картичка
М2 картичка
MS/MS Pro Duo-картичка слот
Кабел должина : околу 50 cm
Овој USB 2.0 читач за мемориска картичка е идеален придружник за вашите дигитални уреди.
Да се избегне кавга за вршење на повеќе читач на картички адаптери со цел да пренесувате слики, музика, податоци и повеќе помеѓу повеќе медиумски платформи.
Поддржува USB 2.0 компатибилен USB 1.1, Систем за поддршка : Windows 98 SE/Me/2000/x P,Linux2.4.x и Mac OS 10.0 .
Таа не поддржува СП/x D Картичка
Пакетот Вклучува : 1 x Центар
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните својства

Бренд Име:
RII
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пристаништа:
1
Стандард:
USB 3.0
Funtion:
Никој

Избор на купувачот