За Meizu MX4 Про LCD Дисплеј на Допир со Сребрена рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци
Ново

За Meizu MX4 Про LCD Дисплеј на Допир со Сребрена рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци

DEN 2303.52

Во форма достапна за нарачката


За Meizu MX4 Про LCD Дисплеј +Екран на Допир +Рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци
100% Тестирани Пред Превозот!!!
Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!
*Компатибилни Модели : За Meizu MX4 Ујп ,Не се компатибилни со другите модели. *Некои опции опис : Додадете чаша филм : калено стакло филм *Превозот листа 1 * LCD Дисплеј + Екран на Допир Сензор со Сребрена рамка Интегрирани компоненти 1 * Алатки Set As Бесплатни Подароци И Вас да купите додадете дел од производот (1* калено стакло филм)
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.
*П : За лоша пиксели точка : >>
*П;Е откривање инструмент исто како тест резултат инсталиран на вашиот мобилен телефон?>>
*П : За "без рамка" и "со рамка" разликата : >>
*П : Многу телефон со 2.5 D Криви Стакло,Ќе стакло филм го покрива целиот екран? >>
*П : За : зошто цената на производот е променет, продажната цена е пониска од денеска >>
*П : во Врска со Пратката,pls проверете го овој линк.>>
*П : За DHL Испорака.>> D
*О : екранот број не е во согласност со описот на web страницата?>>

Главните својства

боја:
бела, бела додадете чаша филм
Број На Модел На:
за Meizu MX4 Про
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Резолуција На Екранот:
2560x1440
Бренд Име:
joliwow
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
Meizu

Избор на купувачот