Multimeter ултра совет пенкала и пенкало позлатени, совет пенкала и Високо-одделение игла бар табела парична казна пенкала и 10A /20A
Ново

Multimeter ултра совет пенкала и пенкало позлатени, совет пенкала и Високо-одделение игла бар табела парична казна пенкала и

DEN 216.00
DEN 230.40

Во форма достапна за нарачката

Multimeter ултра совет пенкала и пенкало позлатени, совет пенкала и Високо-одделение игла бар табела парична казна пенкала и 10 A/2 A

Главните својства

боја:
10A 1PCS, 20A 1PCS
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
10A 20A
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
10*5*3
Бренд Име:
wozniak
Број на Парчиња:
1
Тип:
Комбинација

Избор на купувачот