Confetti Исполнет Хелиум Балони Квалитет Партија Свадба Ангажман Роденден Декорација круг јасно ballon Кога Оркестарот 36/18/12
Ново

Confetti Исполнет Хелиум Балони Квалитет Партија Свадба Ангажман Роденден Декорација круг јасно ballon Кога Оркестарот 36/18/12

DEN 502.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет. Мешавина на хелиум & воздухот, се препорачува да се пополни балони СОВЕТ : за Да го добиете confetti да се држиме до страни, се создаде некои статични eneergy од rubbbing балон на ткаенина површината. случајно confetti бои.

Главните својства

Ballon Големина:
12inch, 18inch, 36inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
23
Бренд Име:
chinrusticyw
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
според купи

Избор на купувачот