JEAZEA 1PC Автомобил Десната Страна Пак Јачина на Светилка Агол Светлина Чад Леќа 82199403096 За BMW E36 3 Серија 318i 328i 320i 325i
Ново

JEAZEA 1PC Автомобил Десната Страна Пак Јачина на Светилка Агол Светлина Чад Леќа 82199403096 За BMW E36 3 Серија 318i 328i 320i

DEN 708.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


Автомобил Стил 1 PC Автомобил Десната Страна Пак Јачина на Светилка Агол Светлина Чад Леќа 82199403096 За BMW E36 3 Серија 318i 328i 320i 325i
Состојба : Нова Боја : Како на Сликата покажа Материјал : пластични ОЕМ Број : 82199403095 Објект се вклучени : право trun сигнал light x 1 Компатибилен :
за BMW 318i 1992-1998
за BMW 318ti 1995-1999
за BMW 320i 1992-1995
за BMW 325i 1992-1995
за BMW 328i 1996-1999 година
за BMW M3 1997-1998
Ова Е Замена Објект, Не Е Оригинална
Карактеристики Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Лесна инсталација
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Главните својства

320i-Година:
1993,1994,1995,1992
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Температура На Боја:
3000K
BMW Модел:
320i
Бренд Име:
Wooeight
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал:
Пластични
ОЕМ број:
82199403096
Објектот се вклучени:
право trun сигнал light x 1
одговара 1:
за BMW 318i 1992-1998
Се вклопат 2:
за BMW 318ti 1995-1999
Одговара 3:
за BMW 320i 1992-1995
Одговара 4:
за BMW 325i 1992-1995
Одговара 5:
за BMW 328i 1996-1999 година
Одговара 6:
за BMW M3 1997-1998
Карактеристики:
Совршен натпревар за оригиналниот автомобил

Избор на купувачот