Се прашувам Жена Американски Филм маици Мажите Долг Ракав CrewNeck Памук Смешно Мажите Т Кошула XXXL
Ново

Се прашувам Жена Американски Филм маици Мажите Долг Ракав CrewNeck Памук Смешно Мажите Т Кошула XXXL

DEN 792.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
BONJEAN
боја:
Бела,Црна,Сива,Црвена,сина
Должина:
Regular
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Должина На Ракав:
Долго Време/Full
Шаблон Тип:
Дигитални Директно Печатење
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Буквар Т Кошула:
адвокатско случајни кошули
Dropshipping:
Поддршка

Избор на купувачот