Новата Симпатична Бебе Swaddle мека Новороденче Ќебе Swaddle Деца Вреќа за Спиење Sleepsack Шетач Заврши Новороденче Ќебе Swaddle
Ново

Новата Симпатична Бебе Swaddle мека Новороденче Ќебе Swaddle Деца Вреќа за Спиење Sleepsack Шетач Заврши Новороденче Ќебе Swaddle

DEN 641.00
DEN 821.28

Во форма достапна за нарачката


Топла Продажба Бебе Одделени Нозе Ќебе Заврши Swaddle Вреќа за Спиење Задебелена Постелнина Мајка и Бебе Производи за Новороденчињата Бебе
Карактеристики :
1. Производ карактеристики одделени нозе, 3 D нога дел дизајн, стомакот заштита, анти-удар и маскирани дизајн.
2. Приемниот ќебе може да се спречи бебиња од фаќање на ладно, и ги прават да се чувствуваат како милување во мајчината wombs, и се грижат цело време, така што тие се повеќе чувство на сигурност, и да спијат повеќе убедливо.
Параметри :
Име : Бебе Одделени Нозе Примање Ќебе
Материјал : надворешни корални руно, внатрешни берберски руно
Големина : за 68*80 см/26.77*31.50 во
Сезони : за пролет, есен и зима се носат.

Главните својства

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Sleepsacks
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Бебе Материјали Вреќа За Спиење
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
qianquhui
Пол:
Унисекс
Големина:
80x68cm

Избор на купувачот