Човек Дише Секси Долна Облека Геј Мажите Кратко Долна Облека Геј Смешно Jockstrap Гаќи Гаќи Торбичка Момче Гаќи
Ново

Човек Дише Секси Долна Облека Геј Мажите Кратко Долна Облека Геј Смешно Jockstrap Гаќи Гаќи Торбичка Момче Гаќи

DEN 292.00
DEN 378.72

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 13% Spandex+87% Polyamide
Тип : Мажите е Кратко
Големина : S M L XL
Повод : Долна Облека/Nightwear
Сезона : All
Нето Тежина : 0.08 KG
Пакет : 1* на Мажите Кратко
Големина На Табелата :
Станот Мерење,Единица : CM,1 инч=2.54 см
Pls дозволете 1-2 CM грешка поради различни мерење метод
Димензии Мерење(инчи) M : 34 CM L : 36 CM XL: 38 CM XXL:40 CM
Во светот превозот, освен APO/FPO. Повеќето од нашите зделки се превезува со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, обично тоа може да потрае околу 30 работни дена. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако стварта е оштетена при транспортот или не можат да се користат нормално, ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите вистински фотографии на објекти и ние ќе ви вратат парите или повторно испраќање без никакви дополнителни трошоци. Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена откако ќе ги примите.и врати го оригиналното пакување ако е можно. Ќе мора да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање. Ако ние не се примени на објект во рок од 60 дена по транспорт,што значи да се откаже за да се вратите за размена или наплата. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги. Ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го решите проблемот пред да ја напушти која и да неутрален или негативен фидбек или отворен спор на сајтот. Добредојдовте да контактирате со нас преку E-mail или Trademanager ако имате било какви прашања или потреби. Сите пораки или E-mail пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (исклучува одмор или викенд дена). Ние прифаќаме капка превозот или да понуди големо. Ние можеме да понудиме слободен слики без било жиг ако имате некоја е-продавница. Добредојдовте на големо.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MJ1702
Материјал:
Најлон,Spandex,Синтетички Кожа
Бренд Име:
yufeida

Избор на купувачот