MODAZONGYE 2 парчиња Калено Стакло Xiaomi Mi А1 Екран Заштитник Xiaomi Mi А1 MiA1 Екран Заштитник Чаша Полна Покрие Flim 2.5 D
Ново

MODAZONGYE 2 парчиња Калено Стакло Xiaomi Mi А1 Екран Заштитник Xiaomi Mi А1 MiA1 Екран Заштитник Чаша Полна Покрие Flim 2.5

DEN 179.00
DEN 223.68

Во форма достапна за нарачката


MODAZONGYE 2 парчиња Калено Стакло Xiaomi Mi А1 Екран Заштитник Xiaomi Mi А1 Mi A1 Екран Заштитник Чаша Полна Покрие Flim 2.5 D

Главните својства

боја:
Црна, Бела, Златна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Нула Доказ
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Применливи телефон модели:
За Xiaomi Mi А1 Стакло
Компатибилен 1:
Калено Стакло За Xiaomi Mi А1
Компатибилен 2:
Екран Заштитник За Xiaomi Mi А1
Компатибилен 3:
Екран Заштитник Стакло За Xiaomi Mi А1
Компатибилен 4:
Екран Заштитник Филм За Xiaomi Mi а1
Компатибилен 5:
cristal templado За Xiaomi Mi А1
Компатибилен 6:
pelicula де vidro За Xiaomi Mi А1
Компатибилен 7:
Стакло За Xiaomi Mi А1
Компатибилен 8:
за Xiaomi Mi А1

Избор на купувачот