За Citronix viscometer сензор CB003 1022 001 за Citronix Ci580 Ci700 Ci1000 Ci2000 печатач
Ново

За Citronix viscometer сензор CB003 1022 001 за Citronix Ci580 Ci700 Ci1000 Ci2000 печатач

DEN 3600.00

Во форма достапна за нарачката


За Citronix viscometer сензор CB003 1022 001 за Citronix Ci580 Ci700 Ci1000 Ci2000 печатач
ние треба да добиете повеќе добри повратни информации од нашите клиенти дека тоа е со висок квалитет.
Погоден за
За Citronix Ci-1000 Ci2000 Ci580 Ci780 cij инк-џет печатач
За Citronix печатач
Приказ на слики :
Плаќање :
Нарачката пари трансакции се гарантира со Aliexpress;можете да ја потврди нарачката откако ќе ја доби oder стоки pacakge.па тоа може да се обезбеди вашата нарачка пари е безбедно.
Превозот :
Внимание : Сега Кина не може да се користи на курирската служба DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от шип на руски,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от ,ќе испрати страна на EMS;да Аргентина,Бразил,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от, но не и да ни кажете Даночен број или CPF ИЛИ CNPJ и името на Компанијата,ние ќе ги испрати со ЕМС.
1) DHL,TNT Fedex,UPS-от обично трае околу 5-7 дена,повеќе или помалку.Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолг timen;Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
2) ЕМС обично трае околу 6-13 dayas,повеќе или помалку. Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолго време; Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
3) Кина/Хонгконг Пост воздух mail/Парцела трае околу 20-35days., повеќе или помалку.
* Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност,со цел да се избегне купувачот данок. Сепак, данок е deterdmined од страна на купувачот обичај, не од нас,од различни држави за различни даночна стапка. па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа.
* Ако поради причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму.купувачот мора да ги преземе сите изгуби. Ние сме одговорни за одговорност се задржи на храна лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
Гаранција :
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
Услуги на клиентите :
1.Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
2. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup,па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или Trade Manager, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.

Главните својства

Бренд Име:
ANYINKJET
боја:
Бела
Број На Модел На:
АЈ-
Тип:
Други

Избор на купувачот