AJIUYU За Apple iPad mini 4 Случај Smart Cover Заштитна Кожа Заштитник mini4 iPadmini4 Таблета 7.9 инчен СТП Случаи A1538 A1550
Ново

AJIUYU За Apple iPad mini 4 Случај Smart Cover Заштитна Кожа Заштитник mini4 iPadmini4 Таблета 7.9 инчен СТП Случаи A1538 A1550

DEN 267.00
DEN 280.80

Во форма достапна за нарачката


Таблет компјутер покрие штити видео, канцеларија, забава, и преносливост
За Apple i Pad mini 4 (A1538、A1550)
Може да поддржи спиење будење функција

Главните својства

Ширина:
15.5cm
Должина:
22cm
Бренд Име:
AJIUYU
Стил:
Повик
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Апликацијата Лаптоп Големина:
7.9
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Модел Компатибилност:
За iPad A1538 A1550
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
за ipad mini 4
За IPad Модел:
iPad mini 4

Избор на купувачот