1pc 5 Прилепува Нерѓосувачки Челични Јажиња Плови Риба Жила Риболов Заклучување Риболов Јаже за Додатоци Кина се Справи со
Ново

1pc 5 Прилепува Нерѓосувачки Челични Јажиња Плови Риба Жила Риболов Заклучување Риболов Јаже за Додатоци Кина се Справи со

DEN 245.00
DEN 350.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Производ:
Риболов Јажиња
Број На Модел На:
1708261445
Материјал:
Челик
Дијаметар:
Нерѓосувачки Челични Јажиња Плови Риба Жила
Бренд Име:
FervorFOX
Употреба:
Нерѓосувачки Челични Јажиња Плови Риба Жила

Избор на купувачот