Свадба Crystl Бисер Headbands Гроздобер Hairbands Свадба Коса Додатоци Метал Кристал Круна Букет Колекција На Рачно Изработени Тиара
Ново

Свадба Crystl Бисер Headbands Гроздобер Hairbands Свадба Коса Додатоци Метал Кристал Круна Букет Колекција На Рачно Изработени

DEN 183.00
DEN 203.04

Во форма достапна за нарачката


Здраво, мојот драг пријател!
Ви благодариме за вашиот заинтересирани во нашата продавница и производи,ние имаме свои фабрика,и квалитетот на нашите производи се со висок квалитет ,ние сакаме да се направи пријател со секој купувачот не само продавачот и купувачот .
Било какви прашања можете да ме контактирате наскоро ќе сторам се што е во моја моќ да им даде у рака
ПРАТКАТА 1.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса,и испратете ни го вашето име.
2.Цел ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата .(За време на сезона,објектот може да тејт неколку дена,ве молиме почекајте трпеливо.)
3.Ако не сте ги примите објект во рок од 59 дена по плаќање,piease директен контакт со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.
ПОВРАТНИ информации
1.Вашето мислење е навистина важно за нас,ве молиме да потрае неколку секунди да го напуштите вашиот голема повратна информација (5 ЅВЕЗДИ), ако сте задоволни со нашите производи.
2.Netural коментари(3 Ѕвезди)или Негативна повратна информација(1-2 Stars) е исто така добредојдени,но piease информирате пред да ја напушти.ние ќе се стремиме ourselvers и обидете се потрудиме да им понуди најдобра услуга за вас.
3. 100% клиент satiafactions се нашите бескрајни motivity!

Главните својства

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Бренд Име:
WYAZSY
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MD201
Тип:
Tiaras
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Моден:
tiaras и коронки
Свадба:
свадба тиара
Прилики:
Свадба/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
квалитет:
100% висок квалитет

Избор на купувачот