Бела Dirndl Блуза Врвот германски Октоберфест Костим долна облека Кошула Фестивал на пивото Врвот Т кошула Облека J5
Ново

Бела Dirndl Блуза Врвот германски Октоберфест Костим долна облека Кошула Фестивал на пивото Врвот Т кошула Облека J5

DEN 844.00
DEN 888.00

Во форма достапна за нарачката


Бела Dirndl Блуза Врвот германски Октоберфест Костим долна облека Кошула Фестивал на пивото Врвот Т кошула Облека

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Октоберфест Блуза
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Долна облека
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот
Извор Тип:
празник
Број На Модел На:
J090703J5
Знаци:
Октоберфест
боја:
Како што е прикажано
Обработка на време:
6-8 работни дена
Стил:
cosplay костим
Посебни Употреба :
Носии
е прилагодена :
no
Одделот За Името :
Возрасни
Извор:
Фестивал На Пивото Костим
посебни употреба:
Фестивал На Пивото Во Германија

Избор на купувачот