неколку хривнија 925 sterling silver женска нараквица нараквици мажите нараквици сребро синџир 7mm 20cm 15g
Ново

неколку хривнија 925 sterling silver женска нараквица нараквици мажите нараквици сребро синџир 7mm 20cm 15g

DEN 1576.00
DEN 1832.64

Во форма достапна за нарачката


20cm должина
7mm ширина
за 15g

Главните својства

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир

Избор на купувачот