бесплатен превозот оригинални 7 инчен LCD екран оригинални кабел број: C700H50-Б широк 103cm * 163
Ново

бесплатен превозот оригинални 7 инчен LCD екран оригинални кабел број: C700H50-Б широк 103cm * 163

DEN 1257.00
DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката

7 инчен LCD екран оригинални кабел број : C700 H50-Б широк 103cm * 163

Главните својства

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
C700H50-Б

Избор на купувачот